Polerowane płytki granitowe Giallo Venezia o wymiarach 30 x 30 cm to idealny pomysł dla tych, którzy chcieliby mieć oryginalne podłogi, balkony i tarasy. W odróżnieniu od najbardziej typowych czarnych i szarych odmian granitu płytka ta jest wykonana z brazylijskiego beżowego, lekko żółtawego granitu, który to nie jest zbyt często spotykany w krajach Europy północnej.

Płytki Giallo Venezia są też dość proste w wykładaniu i to niezależnie od tego jak się je wykłada. Są też bardzo dobrym wyborem gdy potencjalny nabywca chce także nabyć elementy ogrzewania podłogowego, bo ten konkretny model płytki bardzo długo trzyma ciepło po ogrzaniu. Dlatego też zastosowanie go w salonie o pokaźnych gabarytach nie będzie złą decyzją, a jego walory sprawią, że doda wnętrzu smaku i będzie idealnie współgrał z nowoczesną skórzaną sofą, z dużym i lśniącym nowością telewizorem LED. No i z niebywale atrakcyjnymi witrynami, w których to spotyka się rzeźby, kamienne wazony i bogato zdobioną ceramiczną zastawę.

To dopasowanie płytki Giallo Venezia spodoba się także w kuchni, która odstępuje od standardu sprzed kilkunastu lat. W kuchni w której zaczynają dominować nowoczesne sprzęty, takie jak płyta indukcyjna, ciekawy i imponujący okap ze stali nierdzewnej oraz kamienne blaty kuchenne o nie standardowej barwie. Między tymi ekskluzywnymi detalami płytka ta będzie dopełnieniem, którego potrzebuje łatwa w utrzymaniu i nowoczesna kuchnia.
Kuchnia w której gotowanie przypomina tworzenie poematów z wielką łatwością i z brakiem zmartwień jeśli chodzi o doczyszczenie podłogi na której to wyląduje nie jeden drobny kawałek owocu lub warzywa.

Z tego samego powodu warto zastosować Giallo Venezia w łazience. No a osad mydlany stanie się mniej dostrzegalny i znacznie łatwiejszy w usunięciu. Łazienka stanie się też perłą na tle domu, a dodatkowo smaku dodadzą jej nowoczesne meble łazienkowe i detale architektoniczne. Stworzone po to by dodać magii każdej łazience.