Dobre stojaki rowerowe montowane do podłoża i modele wolnostojące to najlepszy sposób na zabezpieczenie jednośladu. Chronią nie tylko przed kradzieżą, ale i zniszczeniem pojazdu, np. przewróceniem go po zaparkowaniu. Ciekawym rozwiązaniem są najwyższej jakości modułowe rozwiązania parkingowe dla rowerów.

Stojak na rowery – szybkie parkowanie

Coraz więcej osób przesiada się na rower. Doceniamy zdrowy styl życia. Do pracy zamiast samochodem, czy autobusem udajemy się jednośladem. Dlatego tak ważne jest zapewnienie miejsca do przechowywania roweru. Oferowane konstrukcje sprawdzają się idealnie dla osób chcących łatwo i bez problemów zabezpieczyć swój pojazd.

Łatwa instalacja

Wolnostojące stojaki na rowery są łatwe w montażu. Możesz je umieścić w dowolnym miejscu: pod biurem, sklepem, domem, blokiem. Zapewnisz swoim klientom i pracownikom bezpieczne pozostawienie jednośladu. To świetne rozwiązanie do parkowania rowerów przy szkołach, przedszkolach, placach zabaw. Oferowane modele mają możliwość rozbudowy modułów. Często za dopłatą istnieje opcja zlecenia malowania proszkowego. Pozwoli to dostosować produkt do indywidualnych potrzeb.

Niezawodna i wytrzymała konstrukcja

Stojaki na rowery bez problemu każda firma dostosuje do swoich potrzeb. Różne rozmiary i style będą pasować nawet do niewielkiej powierzchni. Dostępne są modele w różnych przedziałach cenowych. Kupisz bramkę w wersji ekonomicznej, jak i bardzo trwałe produkty cynkowane ogniowo. Solidne wykonanie jest gwarancją pewności i bezpieczeństwa. Zapomnij o korozji, skomplikowanej instalacji i niestabilnych modułach. Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego produktu, po prostu skontaktuj się z właścicielem sklepu.